promocjeCertyfikat CE to informacja, że wszystkie produkty Woldrewu spełniają surowe wymagania norm europejskich. Osoby zainteresowane otrzymaniem kopii dokumentów prosimy o kontakt z działem sprzedaży.
Certyfikat FSC ® gwarantuje, że surowiec, z którego wykonano Państwa podłogi został zakupiony od dostawców, którzy pozyskują go w odpowiedzialny i zgodny z normami ekologicznymi sposób. Dokument został przyznany nam przez niezależną organizację non – profit stworzoną w celu promowania świadomego zarządzania światowymi zasobami drewna.


Woldrew to istniejąca od początku lat pięćdziesiątych firma rodzinna, od kilkudziesięciu lat specjalizująca się w produkcji podłóg drewnianych z litego drewna: desek, parkietów oraz mozaik. Nasze produkty można spotkać na terenie Polski, Europy oraz Skandynawii. Bogata paleta oferowanych gatunków drewna, nowoczesny park maszynowy oraz wdrażanie norm popartych certyfikatami pozwalają firmie dostarczać wyłącznie produkty najwyższej jakości. Nie można tworzyć pięknych i trwałych produktów bez świadomości i respektu dla naturalnej doskonałości drewnianego surowca. Optymalizując procesy naszej produkcji efektywnie wykorzystujemy każdy najmniejszy element, zapobiegając marnowaniu i niszczeniu tego doskonałego z natury tworzywa. Profesjonalnie przechowywane i obrabiane elementy przerabiamy na podłogi, które pokryją podłogi w domach na długie dziesięciolecia. Wszelkie odpady są wykorzystywane do produkcji ekologicznej biomasy lub podlegają spalaniu we własnej kotłowni. Również opakowania produktów Woldrew powstają wyłącznie z ekologicznych składników, takich jak folia z recyklingu i tektura makulaturowa. Woldrew dysponuje pełną linią produkcji: od przetarcia surowca okrągłego po finalny produkt. Nowoczesny i wydajny park maszynowy oraz ścisła kontrola jakości na wszystkich etapach, od lat stoją na straży pozytywnej renomy firmy.